ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ЩОБ ОБРАТИ ОКОПНИЙ РЕБ

  1. ЧАСТОТА

В першу чергу потрібно розуміти які частоти ви хочете закрити.

«Порадьте, що краще», «давайте на усі частоти» -це не коректні запити, ви можете марно витратити кошти, а прилад буде не ефективним.

Найпоширеніші частоти (управління) на сьогодні:
FPV – 0.7ГГц, 0.9 ГГц, 1.1ГГц
Mavic – 2.5ГГц, 5.8ГГц

Ви можете дати запит до аеро розвідки, щоб отримати інформацію які частоти використовуються на вашому напрямку. І згідно цієї інформації обирати прилад на 1,2,3 чи 5 частот.

 

  1. ПОТУЖНІСТЬ

Важливо розуміти потужність кожного окремого діапазону частоти.

Коли виробник пише загальну потужність по виробу, то це вводить в оману. Бо саме потужність на кожен модуль перешкод впливає на зону завади і ефективність роботи.

Потужність на модуль має бути не менше 50Вт.

 

  1. ЖИВЛЕННЯ

Наявність вбудованого аккумулятора - ємнicть аккумулятору повинна бути пропорційною потужності модулів і витримувати як мінімум 2-3 години постійного випромінювання, мати  відображення рівня заряду.

Швидке підключення зовнішнього живлення від 12В (в авто), при розряджанні внутрішнього акумулятора. Це дає змогу швидко привести прилад в робочий стан у разі відсутності часу на зарядку вбудованої батареї.

 

  1. ОХОЛОДЖЕННЯ

Обов’язково має бути якісна система охолодження, бо модулі можуть дуже швидко перегрітися, спрацює захист, він перестане випромінювати, а ви навіть цього не побачите.

Завдяки потужним радіаторам та спрямованим кулерам Lander Donate може використовуватись в постійному режимі без ризику перегріву, температура на модулях завад стабільно не перевищує 40 градусів.

 

  1. ВИРОБНИЦТВО І ГАРАНТІЯ

Радимо купувати саме у виробників, які можуть надати технічну консультацію по експулатації, мають сервісний центр, і при необхідності зможуть провести ремонтні роботи, а не «злитися» одразу після продажі.

 

  1. ЯКІСНО НЕ МОЖЕ БУТИ ДЕШЕВО

«А можна нам щось подешевше» - в свій час ми тестували комплектуючи різного цінового діапазону.

Виявлені суттєві недоліки:

Дешеві модулі швидко перегріваються і просто перестають працювати (через 20-30 хвилин), а ви навіть не знаєте, що залишилися без захисту.

Дешеві антени – фактична зона завади може бути в 3-4 рази менша заявленої , я в діаметрі, так і в висоту. Купольні реби мають зону завади неповноцінної сфери «бублик». Так ось в дешевих антенах «дірка цього бублика» може бути до 100 м.

Тому така економія, нажаль, може вартувати життя.